Služby

Odborné konzultace

První konzultace je pro naše projektanty velice důležitá – musíme vás poznat a zjistit co vlastně od své kuchyně, obývacího pokoje a také ostatního interiéru očekáváte. V jakém se ponese duchu, jaké barvy jsou pro vás ty správné a jaké máte nároky na funkčnost interiéru.

Přibývá lidí, kteří dají při utváření svých představ o bytě na radu odborníka. Jsme připraveni jim vyjít vstříc. Pokud přijdete s konkrétní vizí, pokusíme se ji naplnit. A pokud potřebujete poradit, naši architekti a návrháři jsou vám k dispozici.

Grafické návrhy

Poskytujeme kompletní zpracování grafického návrhu nábytku včetně výkresů instalací, 3D pohledů, čelních pohledů a půdorysu sestavy a to ve vámi zadaném provedení profilace čelních ploch, vybraného materiálu a v patřičném barevném provedení. Veškerý sortiment HANÁK NÁBYTEK lze v těchto vizualizacích začlenit do vašeho interiéru s velkou přesností a názorností.

Zaměření

Součástí služeb je odborné zaměření místnosti firemním technikem.

Co je potřeba ke zpracování návrhu:

  • Základní půdorys místnosti s orientací v bytě včetně rozměrů

  • Rozměry dveří, oken, topení atd.

  • Umístění stávající vody, odpadu, odtahu, elektrické zásuvky a vypínače

Montáž

Provádíme kompletní montáže nábytku pomocí speciálně vyškolených zaměstnanců s dlouholetou praxí. Po dohodě se zákazníkem zajišťujeme i ostatní přípravné práce.

Stavební připravenost

Naše firma poskytuje také veškeré služby související s přípravou interiéru. Zajišťujeme vodařské, elektrikářské, plynařské, sádrokartonářské a podlahářské práce.

 

 

OS Webdesign

OS Webdesign


OS Webdesign je firma, věnující se tvorbě internetových prezentací na zakázku. Nabízíme individuální přístup a tvorbu dle Vašich kritérií.
tel.: +420 774 958 334
e-mail: info@oswebdesign.cz
www: OS Webdesign

Jméno:
Heslo:

Copyright © 2013, zatl.cz